top of page

Wielkanoc 2020


Koleżanki i Koledzy!

Jakże inne te Święta od tych, do jakich w ciągu ostatnich dziesięcioleci przywykliśmy. Mamy szalejącą pandemię, która już chyba na zawsze zmieni świat w jakim żyjemy, zostawiając po sobie liczne blizny na psychice ludzkości. Trudny to czas teraźniejszy i przyszły, bo nikt nie jest pewny jak wyglądać będzie jutro. Trudno też składać sobie świąteczne życzenia, które mają swoją głęboką tradycję.

Cóż życzyć?

Może niech to będzie dla wielu chwila wytchnienia, chwila koniecznego oddechu w gonitwie jaką dostrzegaliśmy w ostatnich latach. Może zatrzymajmy się i spójrzmy wokół siebie, zauważmy zmiany jakie zaszły, a których my nie zauważyliśmy. Może ci, którzy wierzą - znajdą co najlepsze po refleksji przy Bożym grobie, ci co nie wierzą - znajdą chwile dla zresetowania się od trudnej rzeczywistości.

Wszystkim życzymy spokojnej, przyjaznej i domowej atmosfery, rodzinnego ciepła i miłości. Niech dobre zdrowie nie opuszcza nas, a będzie motorem napędowym dla naszych działań na rzecz potrzebujących, na rzecz pacjentów, których życie często zależy od naszych działań. Życzymy Wam spokojnego świątecznego czasu. Uważajcie też na siebie.

Zarząd PSP

44 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

"Carmat"

Egzamin

Comments


bottom of page