top of page

EuroELSO 2024

Koleżanki i Koledzy,

zachęcamy do udziału w 12 kongresie EuroElso który odbędzie się w Krakowie. Poniżej zamieszczamy informację organizatora.


"Polscy pracownicy oddziałów intensywnej terapii: zapraszamy do skorzystania z grantów edukacyjnych pokrywających koszty udziału w Kongresie EuroELSO!


Szanowni Państwo, W imieniu organizacji EuroELSO z radością ogłaszamy nabór na "Granty Edukacyjne dla polskich pracowników oddziałów intensywnej terapii".

EuroELSO prezentuje nieograniczony program grantowy dotyczący wsparcia finansowego udziału w Kongresie EuroELSO 2024, odbywającym się w dniach 24-27 kwietnia 2024 roku w Krakowie.

Zgłoszenia do programu mogą składać wyłącznie polskie szpitale prowadzące działalność w zakresie intensywnej terapii/pozaustrojowego wspomagania czynności życiowych.

Aplikacje powinny zawierać wnioskowaną liczbę miejsc. Grant obejmuje rejestrację na kongres i warsztaty przed kogresem, jak również dofinansowanie podróży w kwocie 430 PLN. Po przyznaniu odpowiedniej liczby grantów szpital wskazuje pracowników uczestniczących w Kongresie EuroELSO.

EuroELSO wyjaśnia, że program grantowy jest przeznaczony przede wszystkim dla uczestników w wieku do 35 lat, młodych naukowców, lekarzy, pielęgniarek oraz perfuzjonistów zajmujących się intensywną terapią. Warunkiem niezbędnym jest posiadanie poskiego obywatelstwa. Liczba miejsc jest ograniczona.

Wnioski o dofinansowanie wraz z listem motywacyjnym proszę składać do dnia 24 marca, w języku angielskim, na adres email: euroelso@interplan.deW razie wszelkich pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Zarząd PSP
134 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

"Carmat"

Egzamin

コメント


bottom of page