top of page

Zasłużona emerytura
Chcielibyśmy pogratulować naszej Koleżance Elżbiecie Mieczkowskiej przejścia na emeryturę oraz zwrócić się z tej okazji bezpośrednio do niej.


Szanowna Elżbieto!


Niezmiernie nam miło, że możemy skierować do Ciebie tych kilka zdań. Związane jest to z faktem przejścia na zasłużoną emeryturę, po ponad 30-sto letniej aktywności zawodowej.


Dziękujemy za te lata, zwłaszcza "na perfuzji", kiedy to hasła "wchodzimy", "pół rzutu” czy „pełny rzut" – były codziennością, specjalnym dialogiem z operatorem. Byłaś Elu sumiennym pracownikiem, lojalnym wobec zespołu, potrafiącym przekazać wiedzę osobom uczącym się, zawsze gotowym na zawodowe wyzwania. Za taką właśnie postawę bardzo dziękujemy.


Cóż, czas pracy zawodowej dobiegł końca. Pozostaną z pewnością liczne wspomnienia przyjemnych chwil, jakie spędziłaś w pracy. Być może uśmiechniesz się, nie raz przywołując niektóre z nich, choć inne mogły kiedyś kosztować raczej przerażenie czy niepewność. Ale na szczęście czas działa właśnie tak, że pozwala nabrać dystansu i spojrzeć na to samo z innej perspektywy.

Życzymy Ci wielu spokojnych lat z takimi właśnie wspomnieniami, w cieple domowego zacisza, przy filiżance kawy, a być może lampce dobrego wina. Niech ten czas obfituje w szczery uśmiech, dobry nastrój i zdrowie.

Niech towarzyszy Ci poczucie spełnienia zawodowego i dobrze przepracowanych trzech dekad.


Z perfuzyjnym pozdrowieniem, w imieniu swoim i wszystkich Perfuzjonistów.

Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Perfuzjonistów

41 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

"Carmat"

Egzamin

Comments


bottom of page