top of page

Ważna informacja dotycząca Konferencji i obchodów XXX-lecia PSP oraz Walnego Zjazdu Członków PSP

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy!

Tak jak wspominaliśmy Wam wcześniej, stale monitorujemy bieżącą sytuację epidemiologiczną naszego kraju, pod kątem zaleceń czy obowiązków dla organizatorów zgromadzeń.

Jak już powszechnie wiadomo, wczoraj ukazał się tekst rozporządzenia, w którym ponownie zaostrzono reżim sanitarny, który ma obowiązywać od 01 grudnia do 17 grudnia b.r., a więc obejmuje i nasze wydarzenie, które odbędzie się 4 i 5 grudnia 2021r.

Jako organizatorzy Konferencji i Walnego Zjazdu, musimy mieć na uwadze powyższe i stosować się do wszelkich przepisów, które regulują kwestie przebywania wielu osób w zamkniętym pomieszczeniu. Stąd, po wielu konsultacjach z kancelarią prawną, podjęliśmy uchwałę o przyjęciu i zastosowaniu nowych wymagań.

I tak, prosimy Wszystkich uczestników wspomnianych dwóch wydarzeń o:

1. Udostępnienie do wglądu unijnych paszportów Covid lub innego dokumentu o zaszczepieniu się.

2. Przebywanie przed salą i wchodzenie na nią w czasie Konferencji lub Walnego Zjazdu PSP w maseczkach ochronnych, zakrywających usta i nos. Maski będą dostępne przed salą, jeśli ktoś nie ma swojej.

3. Korzystanie z płynów dezynfekcyjnych do rąk, które również udostępnione będą przez nas i przez personel hotelu.

4. Zachowanie zalecanego dystansu między osobami.

Rozumiemy, że już odwykliśmy od takiego reżimu, ale jak widać - pandemia nie odpuszcza. Chcąc nie chcąc, musimy z nią dalej żyć i, w takich warunkach, w miarę normalnie funkcjonować.

Jako organizator tak wieloosobowego wydarzenia, nie możemy dopuścić do tego, by wskutek zlekceważenia realiów, jakiegoś zaniedbania czy niezastosowania się do obowiązujących przepisów, narazić kogokolwiek z uczestników Konferencji czy Walnego Zjazdu na możliwość zakażenia się koronawirusem oraz aby ewentualna kontrola tych wydarzeń obnażyła jawne zaniedbania.


Do zobaczenia w Warszawie.

Zarząd PSP134 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

"Carmat"

Egzamin

Comentarios


bottom of page