top of page

Sprawy bieżąceKoleżanki i Koledzy!

Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Perfuzjonistów informuje Was, że czynione były starania o przeprowadzenie zajęć teoretycznych poprzez internet, w ramach Kursu Kwalifikacyjnego. Byłaby to najtańsza forma szkolenia, jednak wymagała ona specjalnego przygotowania się wykładowców i  odpowiedniego sprzętu komputerowego.

Z przyczyn od nas niezależnych, nie udało się Kierowniczce Kursu Ewie Karmańskiej zorganizować szkolenia w takiej formie. Zarząd bardzo dziękuje Jej za pomysł i zaangażowanie w ten projekt. Gdyby się to udało, już bylibyśmy na półmetku szkolenia.

Jak widać, pandemia koronawirusa zainfekowała wszystkie sfery życia społecznego, skutecznie je dezaktywując. Powrót do normalności jest powolny i rozłożony na długie tygodnie czy miesiące. Nie upajajmy się tym, i nie zmniejszajmy czujności! Jak pokazują twarde dane, kontrowersyjne pytanie Prezydenta Łukaszenki "A widzi tutaj Pani jakiegoś wirusa", stało się przyczyną dalszego rozwoju epidemii za naszą wschodnią granicą. Przykład Górnego Śląska udowadnia, że żartów nie ma i mimo, że nie widzimy tego wirusa, to jest wśród nas i nas zakaża.

Dlatego wytrzymajmy jeszcze zamaskowani, ograniczeni w swobodzie, ograniczeni w swoich planach i zamierzeniach, byśmy - kiedy przyjdzie hasło do "oddychania pełną piersią", - mogli Wszyscy cieszyć się dobrym zdrowiem i zdrowiem naszych najbliższych, gotowi do normalnego działania.

z majowym pozdrowieniem,

Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Perfuzjonistów

185 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

EuroELSO 2024

8 marca

Comentarios


bottom of page