top of page

Sprawy bieżące

Zaktualizowano: 11 kwi 2020

Koleżanki i Koledzy!


Jak pokazuje nasza codzienna rzeczywistość, wirus nie marnuje czasu, i zakażeń wciąż przybywa. Niestety, musimy się z nim mierzyć każdego dnia, i nie wiemy czy już otarliśmy się o niego, czy mamy szczęście funkcjonować bez kontaktu z nim. Dlatego ponawiamy apel do Was, byście nadal byli czujni, zdyscyplinowani i zdeterminowani w walce z tym, czego nie widzimy. Chroniąc siebie - chronimy i naszych najbliższych, tych których kochamy i z którymi chcielibyśmy się nadal, już po wygaszeniu pandemii - widzieć, rozmawiać, biesiadować. Dlatego bądźmy wszyscy rozważni w naszej codziennej pracy dla ratowania zdrowia i życia pacjentów, nie bagatelizujmy wszelkich czynności związanych z ochroną przed zakażeniem. Lepiej stracić 1 minutę na umycie rąk i ich dezynfekcję, niż potem zastanawiać się, bać, denerwować, czy może wtedy mogliśmy umyć ręce, ale pośpiech nas zwiódł.


Ostatnie szkolenie planowane na 14 marca musieliśmy przełożyć, mimo że cały czas liczyliśmy na uspokojenie sytuacji. Dlatego też w ostatniej chwili zapadła wspomniana decyzja, i stąd przepraszamy Was za małe zamieszanie, jakie powstało na kilka dni przed jego terminem.


Przypominamy jednocześnie kandydatom, że Kurs Kwalifikacyjny został przesunięty na pierwszy możliwy termin, zgodny z harmonogramem, który otrzymaliście wcześniej. Wydaje się, że i kwietniowy termin stanie się nieaktualny, ale będziemy Was informować o wszelkich naszych decyzjach.


Chcemy również nadmienić, że spotkanie w Ministerstwie Zdrowia zostało przesunięte na inny termin, który podamy po jego ustaleniu z pozostałymi uczestnikami.


I ostatnia sprawa, jeśli coś Was frapuje, macie jakieś pytania czy wątpliwości, napiszcie prosimy, zadzwońcie do nas, a my będziemy próbowali pomóc.


Życzymy wszystkim Wam i Waszym najbliższym, a także samym sobie, spokojnego funkcjonowania w tej trudnej rzeczywistości, zdrowego rozsądku i nade wszystkim zdrowia.


Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Perfuzjonistów

140 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page