top of page

Informacja Zarządu PSP

Zaktualizowano: 2 lis 2021

Koleżanki i Koledzy!

Śpieszymy z informacją, że przygotowania do Konferencji Naukowej Polskiego Stowarzyszenia Perfuzjonistów, idą pełną parą! Konferencja została zarejestrowana i zgłoszona do weryfikacji i oceny w POLMED-zie, czekamy na jej wynik.

Konferencja ma już swój program szczegółowy (widoczny na naszej STRONIE,).

W trakcie Zjazdu Członków Polskiego Stowarzyszenia Perfuzjonistów przewidujemy wspomnienia Tych, którzy onegdaj zakładali nasze Stowarzyszenie, a także Tych, którzy odeszli z naszych szeregów na zawsze...

Przygotowywana jest również prezentacja multimedialna, nawiązująca do tamtych lat i dni, ale i teraźniejszości. Wysłane zostały zaproszenia do osób, które przez XXX lat funkcjonowania Polskiego Stowarzyszenia Perfuzjonistów wspierały je, szkoliły członków, uczestniczyły w wielu działaniach na rzecz perfuzjonistów w instytucjach i urzędach. Czekamy na potwierdzenia ich uczestnictwa.

5 grudnia 2021 roku, ma się odbyć XXV Walny Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Polskiego Stowarzyszenia Perfuzjonistów, który ma być podsumowaniem ostatnich 4 lat czyli całej kadencji obecnego Zarządu. To najważniejsze wydarzenie każdego Stowarzyszenia, wymagające jednak Waszej obecności! Bez Waszego czynnego uczestnictwa, nie uda się podsumować tych 4 lat, nie uda się też skutecznie dokonać wyboru nowych władz.


Mamy na horyzoncie dwie potencjalne kolizje. Pierwsza to czwarta fala pandemii, która - jeśli przybierze monstrualne rozmiary - może zmieść wszystkie wydarzenia z wieloosobowym uczestnictwem. Boimy się jej, również z powodów czysto zdrowotnych. Druga, to zbyt mała frekwencja na Zjeździe. Może zaistnieć taka sytuacja, że nie będzie możliwy wybór nowych osób do pracy w Zarządzie i Komisjach.

Stąd nasz gorący apel: zarezerwujmy sobie WSZYSCY czas na sobotnie spotkanie po pandemicznej izolacji, ale i niedzielne wybory podczas Walnego Zjazdu.

Do zobaczenia w pierwszy grudniowy weekend!

Pozdrawiamy,

Zarząd PSP
188 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

EuroELSO 2024

8 marca

Comments


bottom of page